VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter

 DYREKTOR SZKOŁY – ppłk mgr DANUTA AUGUSTYNIAK

 

KADRA LICEUM I TECHNIKUM

 

mgr Adamczyk Małgorzata – język angielski

mgr Augustyniak – Chojecka Marzena – biologia

mgr Banasik Anatol – fizyka

mgr Bartoszek Magdalena - podstawy fryzjerstwa, techniki fryzjerskie, wizualizacja wizerunku

mgr Błońska – Gutkowska Maria – geografia

mgr Borkowski Rafał – historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie

mgr Cichocki Maciej – geografia

mgr Czuba Marek – język polski

mgr Dowbysz Olga – przedmioty hotelarskie

mgr Górecka Katarzyna – język polski

mgr Grabarczyk Eliza – podstawy przedsiębiorczości

mgr Gwara Janusz – język niemiecki

mgr Henning – Kozub Elżbieta – biologia

mgr Kaczorek Danuta – historia, historia i społeczeństwo

mgr Kalisz Sławomir – wychowanie fizyczne

mgr Kołakowski Aleksander – chemia, matematyka

mgr Komosińska Dominika – język angielski

mgr Kordek Dorota - procesy fryzjerskie i stylizacja fryzur

mgr Kowerska Bożena - sprzedaż towarów, organizacja i sprzedaż towarów , symulacyjna  firma handlowa , podstawy działalności w turystyce , działalność gospodarcza w gastronomii, podstawy działalności przedsiębiorstw, obsługa klientów

mgr Król Krystyna - podstawy fryzjerstwa, techniki fryzjerskie, wizualizacja wizerunku

mgr Kurek Edwin – edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Lasik Anna – historia sztuki

mgr Leszczyńska Genowefa – biologia

mgr Ławecka Ewelina – język rosyjski

dr Mazurek Mariusz – chemia, matematyka

mgr Mroczek Barbara – język angielski

mgr Obrycki Andrzej – wiedza o społeczeństwie

mgr Paszkiewicz Jolanta – religia

mgr Radziszewski Grzegorz – informatyka, matematyka

mgr Socik Maciej -  pracownia obsługi konsumenta, organizacja pracy służb pięter , usługi dodatkowe w hotelu , podstawy hotelarstwa, działalność recepcji , pracownia hotelarska

mgr Stańczuk – Kalinowska – język polski

mgr Toma Magdalena – język polski

mgr Tomala Agnieszka – język hiszpański

mgr Wach Anna – język angielski zawodowy

 

KADRA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH

mgr Banasik Anatol – fizyka

mgr Błońska – Gutkowska Maria – geografia

mgr Glinka Małgorzata – historia, wiedza o społeczeństwie , historia i społeczeństwo

mgr Górecka Iwona – język angielski

mgr Henning-Kozub Elżbieta – biologia

mgr Kołynicz Grażyna – język angielski

mgr Koprowicz Andrzej- podstawy przedsiębiorczości

mgr Mazurek Krystyna– język polski

mgr Pałabus Paweł – matematyka

mgr Pisarska Beata  – informatyka 

mgr Wasiłek Ewa  – historia , wiedza o społeczeństwie