sekretariat@szkolymydlowskiej.pl

Szkoły Beaty Mydłowskiej

"Zasługujesz na sukces. Zrób swój pierwszy krok ! Nauka to nie tylko obowiązek, ale również przyjemność."

Właściciel szkoły - Dyrektor Generalny

dr hab. Beata Mydłowska,

dr nauk społecznych w dyscyplinie: pedagogika

Autorka wielu publikacji naukowych w dziedzinach pedagogiki, edukacji i wychowania, kompetencji zawodowych nauczycieli oraz kształcenia zawodowego.

Pedagog z wieloletnim letnim stażem pracy w edukacji.

Przez cały okres swej pracy zawodowej odznaczała się dużym zaangażowaniem w pracę dydaktyczno-wychowawczą.

Pracę w szkolnictwie rozpoczęła w roku 1986 r. w Szkole Podstawowej, jako nauczyciel języka polskiego oraz nauczania początkowego i kontynuowała ją przez okres 12 lat. W 1999 r. założyła prywatną Policealną Szkołę Kosmetyczną dla Dorosłych. W kolejnych latach, wychodząc naprzeciw potrzebom edukacyjnym, otworzyła szereg szkół średnich dla młodzieży i dla dorosłych. Widząc potrzebę kształcenia wyższego, w roku 2009 założyła Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości - dziś nosi ona nazwę Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie.

Dr Beata Mydłowska dba o pozytywny wizerunek szkół i ich rozwój oraz dostosowanie do wymogów reformy oświaty, potrzeb rynku oraz indywidualnych możliwości ucznia.

Prywatnie mama 3 dzieci.

Dyrektor Szkoły: mgr Maria Foks