sekretariat@szkolymydlowskiej.pl

Szkoły Beaty Mydłowskiej

"Zasługujesz na sukces. Zrób swój pierwszy krok ! Nauka to nie tylko obowiązek, ale również przyjemność."

Samorząd zgodnie z ustawą „Prawo oświatowe” tworzą wszyscy uczniowie, a organy samorządu uczniowskiego ich reprezentują.

Kompetencje Samorządu Uczniowskiego określa Statut Szkoły

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

mgr Anna Lasik

Pracuje jako pedagog prowadząc warsztaty i szkolenia z malarstwa, rysunku, projektowania mody, historii sztuki, plastyki, ubioru oraz krawiectwa.

Pasjonatka mody, sztuk plastycznych oraz tworzenia kostiumów scenicznych.

Organ Samorządu Uczniowskiego

Przewodniczący – Maksymilian Jarczewski

Zastępca – Julia Jakubiak

Członek – Szymon Siemczuk

Samorząd Uczniowski realizuje wiele istotnych zadań oraz organizuje ciekawe imprezy szkolne. Chętnie włącza się w akcje charytatywne. Wspiera akcje pomocowe na rzecz głodujących dzieci na świecie, zwierząt znajdujących się w schroniskach. Bierze czynny udział w akcjach promujących Naszą szkołę. Przeprowadza liczne konkursy, które wzbogacają życie szkoły.