VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
Liceum Ogólnokształcące dla młodzieży to bezpłatna szkoła średnia o trzyletnim okresie nauczania, w której nauka kończy się egzaminem maturalnym. Nasze liceum posiada uprawnienia szkoły publicznej, a jego absolwenci są dobrze przygotowani do podjęcia pracy oraz do kontynuowania nauki na studiach wyższych.

Nasi nauczyciele są zawsze otwarci na potrzeby uczniów. W pełni angażują się w swoją pracę i gotowi są pomagać w rozwiązywaniu ich problemów. To pedagodzy, dbający o to by każda z osób uczęszczających do liceum pogłębiała i rozwijała swoje zainteresowania w wybranym przez siebie kierunku. 

Oferta programowa adresowana jest do absolwentów gimnazjum. Kształcenie odbywa się w małych grupach i przyjaznej atmosferze w trybie dziennym (od poniedziałku do piątku). Opłata za czesne - 50 zł miesięcznie

 
 
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:
  • Klasa IA geograficzno – społeczna (geografia, WOS, j. angielski)
  • Klasa IB biologiczno – chemiczna (biologia, chemia, j. angielski)
  • Klasa IC humanistyczna (j. polski, j. angielski, historia)

Języki obce:
j. angielski, j. hiszpański, j. rosyjski, j. niemiecki

Plan nauczania geografia: plik do pobrania

Plan nauczania biologia i chemia: plik do pobrania

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem nauki w liceum dla młodzieży, skontaktuj się z nami telefonicznie – (22) 619 32 25, (22) 870 00 01 lub mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji można także uzyskać osobiście – w sekretariacie szkoły przy ul. Kaleńskiej.