Szkoły Beaty Mydłowskiej

"Zasługujesz na sukces. Zrób swój pierwszy krok ! Nauka to nie tylko obowiązek, ale również przyjemność."

W dniu 15 października br. w Szkołach Beaty Mydłowskiej odbyło się uroczyste ślubowanie.

Tegoroczną uroczystość poprowadziła Dyrektor Szkół Beaty Mydłowskiej ppłk mgr Danuta Augustyniak.

 

- Słowa roty ślubowania są poważne i chciałabym, aby w ten sposób też zostały przez Was wypowiedziane. To świadczy o Waszej dojrzałości i odpowiedzialności uczniowskiej – podkreśliła podczas uroczystości  Dyrektor ppłk mgr Danuta Augustyniak.

 

- Słowa roty stawiają przed wami piękne ideały, ale też duże wymagania. Chciałabym abyście choć na chwilę zatrzymali się nad tymi słowami, aby te słowa wywołały refleksję. Refleksję nad sobą, nad tym kim jesteście, kim chcecie zostać, co jest dla Was ważne, jakie miejsce w Waszym życiu zajmuje nauka. Każdy z Was ma jakieś marzenia. Życzę Wam, aby nie zabrakło Wam uporu, konsekwencji i siły w ich realizacji. Życzę Wam także, abyście czas spędzony w naszej szkole wspominali, jako najciekawszy, pełen sukcesów, zrozumienia, życzliwości, zawartych przyjaźni, realizowanych planów. To tutaj, w murach tej szkoły, przekroczycie próg dorosłości. I życzę Wam aby była ona odpowiedzialna i dojrzała – dodała Pani Dyrektor.

 

W imieniu swoim i pozostałych uczniów, przewodniczący klas pierwszych złożyli ślubowanie.

Każdy z uczniów otrzymał tego dnia Akt Ślubowania i tym samym został przyjęty w poczet uczniów Szkół Beaty Mydłowskiej w Warszawie, a także swoją przynależność do szkoły przypieczętował złożonym ślubowaniem na sztandar.